WAKACJE W WYSOWEJ ZDRÓJ
11-07-2014

Jak co roku po zakończeniu pełnego zmagań roku szkolnego, udaliśmy się na pierwszy letni „wypoczynkowy” obóz karate. Po długim przejeździe autokarem w odległy zakątek Polski, ulokowaliśmy się w małej miejscowości Wysowa-Zdrój. Miasteczko przy granicy polsko-słowackiej od dawna znane jest z wielu uzdrowisk i jaskiń solnych. Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi wyjazdami KSW KYOKUSHIN.

Codziennie wczesnym rankiem ruszaliśmy na wymagające ćwiczenia w terenie, dzięki którym zwiększyliśmy naszą tężyznę fizyczną. Czas na regenerację sił spędzaliśmy w pobliskim parku wodnym. Mimo że, czasami spotykał nas deszcz, nie było czasu na nudę, ponieważ co rusz czekały na nas nowe atrakcje i niespodzianki.

Po obfitym obiedzie regenerowaliśmy siły przed wyczerpującymi treningami głównymi, podczas których każdy mógł zwiększać swoje umiejętności. Po zaciętych rozgrywkach w trakcie obozu poznaliśmy naszych Mini Mistrzów Świata. Wieczorami przygotowaliśmy się do pokazów kata oraz zorganizowaliśmy dyskotekę i pokaz skeczów.

Każdy zawodnik wyjechał z naszego obozu pełen pozytywnej energii i chęci do dalszego rozwijania swoich umiejętności. W imieniu swoim oraz wszystkich uczestników chcielibyśmy podziękować tym, którzy przyczynili się, aby tegoroczny obóz był jeszcze lepszy niż poprzedni oraz osobom, bez których nie moglibyśmy się doskonalić w karate kyokushin.


Natalia


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN