III RODZINNY RAJD ROWEROWY
11-06-2014

6 czerwca odbył się III Rodzinny Rajd Rowerowy. Pogoda tego dnia wybitnie nie sprzyjała rowerzystom. Wielka ulewa jaka przeszła tego dnia nad Powiatem Wołomińskim, na szczęście tuż przed samym rajdem ustąpiła miejsca pięknemu słońcu, które przywitało siedemdziesięciu śmiałków na starcie.

Z czasem do Zielonki dołączali kolejni odważni z Ząbek, Kobyłki i Wołomina, dla których należą się szczególne słowa uznania za przybycie. W końcowym efekcie w spotkaniu miłośników rowerów wzięła udział ponad stuosobowa grupa entuzjastów aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Najmłodszym i bardzo dzielnym pięcioletnim kolarzom towarzyszyli opiekuńczym wsparciem rodzice.

Na zakończenie rowerzystów odwiedził Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik, który wręczył nagrody dla najlepszych zawodników w zakończonym sezonie sportowym. Organizatorem Rajdu był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN. Wsparcie organizacyjne dla III Rajdu Rodzinnego zapewniły: UM ZIELONKA, MARTRANS, SUKURS, RAVI, COMMUNITATION ART., BUKAT i KALINKA


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN