8 MEDALI W PIASECZNIE
18-05-2014

11 maja w odbył się III Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin, w którym wzięło udział 159 zawodników. W turnieju z uwagi na bezpieczeństwo najmłodsi wojownicy walczyli w lekko kontaktowej formule, natomiast starsi stanęli do pojedynków w mocnym kontakcie. W Piasecznie zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 8 medali.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Paweł Kowalczyk, który jako jedyny z reprezentacji triumfował w swojej kategorii. Osiągnięty sukces z pewnością nie może dziwić, ponieważ po początkowych niepowodzeniach w startach, zaangażowanie i determinacja Pawła do udziału w treningach i obozach jest na bardzo wysokim poziomie.

Wicemistrzami turnieju zostali: Adrianna Aniszewska, Jakub Nejfeld, Mateusz Leśniczak i Karol Narożniak.

Brązowe medale zdobyli: Joanna Wawrzaszek, Bartek Kazimierczak i Krzysztof Żelazo, dla którego były to pierwsze zawody w mocnym kontakcie. Jego odwaga została doceniona, gdyż Krzyś po dwóch zaciętych i wygranych walkach, zajął wymarzone miejsce na podium.

W turnieju wzięli udział także: Kamila Wołujewicz, Stanisław Marczuk, Adam Deptuła, Jan Skrzeczkowski oraz Szymon Gastoł. Mimo porażki, w walkach tych młodych zawodników na pierwszy plan wysuwa się bardzo duża wszechstronność w wykonywaniu technik, co jest znakomitym prognostykiem do udziału w kolejnych kontaktowych turniejach.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN