15 MEDALI NA MAZOVIA CUP W JÓZEFOWIE
24-03-2014

22 marca w Józefowie odbył się turniej Mazovia Cup, w którym wzięło udział 368 zawodników z 34 klubów. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, ponieważ w większości kategorii wagowych dzieci i młodzieży, aby dotrzeć do finału należało stoczyć cztery pojedynki.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 15 medali, co na zakończenie w klasyfikacji drużynowej dało wysokie trzecie miejsce.

W swoich kategoriach triumfowali: Gabriela Majewska, Klaudia Czarnecka i Kuba Nejfeld.

Drugie miejsca zajęli: Melania Orłowska, Bartek Kazimierczak, Wojtek Fijałkowski, Damian Cholewicki i Karol Burzyk.

Brązowe medale zdobyli: Aleksandra Miętus, Szymon Gastoł, Hubert Szulim, Mateusz Kornacki i Kuba Maculak.

Po zaciętych walkach w finale pocieszenia na czwartych miejscach uplasowali się: Patryk Lewandowski, Michał Domański i Wiktoria Kornacka.

Na wyróżnienie zasługują debiutanci Adam Deptuła i Krystian Tyszko, gdyż pierwszy raz z dużą odwagą podjęli trud rywalizacji w wymagającej rywalizacji mocnego kontaktu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się: Stanisław Marczuk, Kacper Dąbrowski, Igor Nakonieczny, Maks Rak i Janek Skrzeczkowski. Wszyscy wyżej wymienieni wygrali swoje pierwsze trudne walki turniejowe i postawili wysokie wymagania przeciwnikom z kolejnych rund eliminacyjnych.

W turnieju wzięli udział także: Weronika Stankiewicz, Igor Tomkowicz, Bartek Kielczyk, Karol Narożniak i Paweł Kowalczyk.

W turnieju kata dzielnie Klub reprezentowali: Klaudia Czarnecka, Hubert Szulim, Karol Burzyk i Kuba Maculak.

Wymagający turniej w Józefowie był kolejnym etapem selekcji i przygotowań reprezentacji Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN do Mistrzostw Mazowsza.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN