9 MEDALI W RADZYMINIE
10-03-2014

9 marca w Radzyminie odbył się Turniej Mazowieckiej Ligi Karate, w którym wzięło udział 156 zawodników z 14 mazowieckich klubów. W rywalizacji mocnego kontaktu wzięły udział dzieci w wieku 7-13 lat i dla najmłodszych był to przedsionek do rywalizacji w Mistrzostwach Mazowsza.

Reprezentacja KSW KYOKUSHIN zdobyła 9 medali. Złote medale w pełnokontaktowej formule wywalczyli: Janek Skrzeczkowski i Natalia Miętus, którzy wygrali po trzy trudne i wyrównane walki.

Drugie miejsca zajęli: Kuba Nejfeld, Wojtek Fijałkowski i Bartek Kielczyk.

Na najniższym stopniu podium stanęli: Agata Gawińska, Małgosia Tańska, Melania Orłowska i Kacper Dąbrowski.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy debiutanci, którzy odważnie podjęli wyzwanie w mocnej formule walki: Weronika Stankiewicz, Dorota Kania, Gabrysia Majewska, Norbert Szostakowski i Filip Nejfeld. Wyśmienita postawa i duch walki jakim wykazali się najmłodsi podczas turnieju, tworzy doskonałą atmosferę do większych sukcesów w przyszłości.

W turnieju wzięli udział także: Karol Narożniak, Hubert Szulim, Bartek Kazimierczak i Piotr Jodda. W rolę sekundantów wcielili się: Karol Burzyk i Damian Cholewicki.