V BAL KARNAWAŁOWY W ZIELONCE
28-01-2014


24 stycznia w Zielonce odbył się V Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży. Jak co roku Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprosił do karnawałowego tańca dzieci i młodzież z Powiatu Wołomińskiego.

W Balu uczestniczyli nie tylko młodzi miłośnicy sportów walki, ale także liczni przyjaciele małych karateków. Wspólnie z najmłodszymi bawili się także rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników zabawy. Najmłodsi uczestnicy Balu mieli niespełna 2 latka i w asyście rodziców prezentowali swoje piękne stroje karnawałowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami przygotowane przez trenerów KSW KYOKUSHIN.

Nagrody specjalne za zwycięstwo w konkursach otrzymali: Kamila Wołujewicz, Gabriela Majewska, Wiktoria Adamiec, Karol Narożniak, Kacper Dąbrowski, Janek Skrzeczkowski i Michał Łęcki. Tytuł Króla Balu otrzymał najmłodszy uczestnik zabawy Kuba Kłos.

W przygotowaniu Balu szczególną rolę odegrali rodzice, którzy przygotowali pięknie przebrania karnawałowe dla swoich dzieci. Każdy z uczestników Balu otrzymał specjalny pamiątkowy dyplom karnawałowy.

Wsparcie organizacyjne zapewniły: MARTRANS, RAVI, COMMUNICATION ART. i KALINKA, a taneczną muzykę przygotował DJ Filip Pytel.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN