SREBRNY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI
15-12-2013

14 grudnia w Radzionkowie odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 110 zawodników w wieku 18-21 lat z 30 klubów.

Dominika Dąbrowska zajęła wysokie drugie miejsce, zdobywają tym samym srebrny medal Mistrzostw Polski. Dominika w pierwszej walce turniejowej pokonała zawodniczkę z Bartoszyc zdobywając przewagę dzięki silnym kopnięciom frontalnym na brzuch. W kolejnej walce Dominika po raz kolejny zakończyła walkę z przewagą zdobywając punkty po wykonaniu technik rękoma na strefę tułowia. Niestety w finałowym starciu Dominika musiała uznać wyższość przeciwniczki z Lidzbarka Warmińskiego, która zdobyła przewagę dzięki celnym technikom ręcznym i to zadecydowało o końcowej przewadze.