SEMINARIUM KUMITE W JÓZEFOWIE
07-10-2013

5 października w Józefowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin, którego kulminacyjnym momentem było uroczyste wręczenie polskim zawodnikom oficjalnych powołań do udziału w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się 26 października w Katowicach.

W dużym treningu wzięło udział 160 zawodników z kategorii kadetów, młodzików, juniorów i seniorów. Wyczerpujące wprowadzenie w tajniki walki rozpoczął trener Kadry Narodowej shihan Eugeniusz Dadzibug, który starał się bardzo zmotywować uczestników do maksymalnego zaangażowania w wykonywane ćwiczenia. Walki sparingowe jakie stoczyli zawodnicy KSW KYOKUSHIN w dalszej części treningu, powinny zaowocować niezbędnym doświadczeniem w zbliżających się ważnych zawodach. Po treningu organizatorzy przygotowali dla uczestników warsztaty z psychologiem sportowym, podczas których przedstawione zostały skuteczne sposoby na najwyższą koncentrację oraz zasady pozytywnej motywacji w sporcie.

Na zakończenie seminarium trójka zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN otrzymała powołania do udziału w Mistrzostwach Europy Juniorów. Wyróżnieni zostali: Klaudia Czarnecka, Agnieszka Kulczycka i Kuba Nejfeld.

W seminarium wzięli udział także: Julia Stępniewska, Damian Dorosiński i Karol Narożniak.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN