13 MEDALI W HALINOWIE
15-06-2013

16 czerwca w Halinowie odbył się Turniej Mazowieckiej Ligi Karate Kyokushin, w którym wzięło udział blisko 100 zawodników. Na zakończenie sezonu startowego zawody były przeprowadzone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Reprezentacja KSW KYOKUSHIN zdobyła 13 medali. Złote medale w pełnokontaktowej formule wywalczyli: Damian Dorosiński, Mateusz Leśniczak, Hubert Szulim, Aleksandra Klich i Natalia Miętus. Drugie miejsca zajęli: Kuba Nejfeld, Janek Skrzeczkowski i Marcin Cholewicki. Na najniższym stopniu podium stanęli: Bartek Kazimierczak, Anna Stankiewicz, Joanna Wawrzaszek, Julia Kłosińska i Michalina Maculak.

Na wyróżnienie zasługują: Damian Dorosiński – wszystkie swoje walki kończył po bardzo silnych i nokautujących kopnięciach, i Hubert Szulim – triumfował w konkurencji walk i kata. Bardzo trudne pojedynki turniejowe mieli: Wojtek Fijałkowski, Filip Nejfeld, Kuba Brzezik, Kajetan Baran i Igor Tomkowicz.
Ogromnie cieszy fakt, iż wszyscy początkujący zawodnicy stoczyli wyrównane walki z zaawansowanymi przeciwnikami z innych klubów. Wyśmienita postawa i duch walki jakim wykazali się najmłodsi podczas turnieju, tworzy doskonałą atmosferę do większych sukcesów w przyszłości.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN