8 MEDALI W OSTROWI MAZOWIECKIEJ
26-05-2013

26 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 180 zawodników. Na początku rozgrywek zawodnicy Klubu Sporów Walki KYOKUSHIN zostali zaproszeni do udziału w walkach pokazowych dla TVP INFO, która przeprowadziła relację telewizyjną z turnieju.

Relacja TVP z Turnieju


Reprezentacja KSW KYOKUSHIN zdobyła 8 medali. Złoty medal w kategorii juniorów wywalczył Paweł Dobrogowski, który swoje walki wygrywał nokautując przeciwników po celnych uderzeniach rękoma na brzuch. Drugie miejsca zajęli: Damian Cholewicki, Marcin Cholewicki i Karol Burzyk. Na najniższym stopniu podium stanęli: Kacper Dąbrowski i Kuba Nejfeld.

Najtrudniejsze i niesamowicie zacięte czterominutowe walki stoczyli brązowi medaliści: Aleksandra Miętus i Łukasz Zach. Obydwoje zasługują na szczególne wyróżnienie, gdyż postawili wysokie wymagania swoim utytułowanym przeciwnikom z Otwocka i byli o krok od zwycięstwa. Miejmy nadzieje, że ich zdobyte doświadczenie zaowocuje podczas zbliżających pojedynków o najwyższą stawkę.

Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Leśniczak - najmłodszy debiutant w mocnym kontakcie, któremu należą się gratulację za odwagę podjęcia trudnego wyzwania. W turnieju wzięli udział także: Karol Narożniak, Janek Skrzeczkowski i Kuba Popowski.

Specjalne podziękowania dedykujemy rodzicom, którzy pomogli i pomagają w transporcie zawodników na turnieje. Nie sposób wymienić Was wszystkich. Dziękujemy.
powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN