Powiatowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki
10-04-2010

10 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach odbył się Powiatowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. W zawodach uczestniczyło blisko 100 zawodników i zawodniczek Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN trenującej sporty walki w Ząbkach, Zielonce, Markach, Kobyłce, Wołominie i Tłuszczu.
Zawody były rozgrywane w trzech konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe: walka sportowa - kumite, pokaz form – kata oraz walk reżyserowanych – widowiskowy układ przy muzyce. Niewątpliwie nowym elementem w tego rodzaju turniejach była możliwość uczestnictwa dla zawodników trenujących różne sporty walki. Dla najstarszych uczestników został przeprowadzony turniej w kategorii full contact.
W swoich kategoriach wiekowych triumfowali: Piotr Jodda, Agnieszka Gąsiorowska, Piotr Szczerba, Karol Burzyk, Klaudia Czarnecka, Agnieszka Kulczycka, Ola Sienicka, Maciek Zasada, Kamila Boguszewska i Marcin Kamiński.
Nagrody i puchary dla wszystkich uczestników ufundował Burmistrz Miasta Ząbki Robert Perkowski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach Jacek Romańczuk, a zawody odbyły się dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach Agnieszki Piskorek. Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy wraz z rodzicami i zgromadzoną publicznością uczcili minutą ciszy pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i towarzyszy pamiętnego lotu do Katynia.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN