11 MEDALI W MAZOVIA CUP
07-04-2013

6 kwietnia w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Józefowie – Mazovia Cup, w którym wzięło udział 408 zawodników z 34 klubów. Turniej skierowany był głównie dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 roku życia.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 11 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało czwarte miejsce.

W swoich kategoriach triumfowali: Hubert Szulim, Jacek Dąbrowski i Aleksandra Sienicka.

Drugie miejsca zajęli: Kuba Nejfeld, Klaudia Czarnecka i Karol Burzyk, który mimo porażki w finale najlepiej realizował założoną taktykę podczas wszystkich pojedynków.

Brązowe medale zdobyli: Damian Cholewicki, Michał Domański, Kajetan Baran, Bartek Kazimierczak i Dominika Dąbrowska.

Po raz kolejny na wyróżnienie zasługuje Hubert Szulim, który wszystkie swoje walki zakończył przed czasem pokonując zawodników z Warszawy, Leżajska i Ostrołęki.

Bardzo dobrze zaprezentowali się: Kuba Popowski, Stanisław Marczuk, Marcin Cholewicki, Karol Narożniak, Damian Dorosiński, Kamil Szczapa, Bartek Cieślar i Julia Kosińska. Wszyscy wyżej wymienieni wygrali swoje pierwsze trudne walki turniejowe i postawili wysokie wymagania przeciwnikom z kolejnych rund eliminacyjnych.

W zawodach wzięli udział także: Janek Skrzeczkowski, Kacper Dąbrowski, Kuba Maculak, Adam Bardowski, Łukasz Zach, Agnieszka Kulczycka i Kasia Figarska.

Już w najbliższą sobotę zawodnicy KSW KYOKUSHIN wezmą udział w kolejnej edycji turnieju KYOKUSHIN CUP, podczas którego odbędzie się drużynowy mecz między KSW KYOKUHIN, a UKS Bushi z Józefowa, reprezentantami klubu który jest aktualnym drużynowym Mistrzem Polski Juniorów.