14 MEDALI NA MISTRZOSTWACH MAZOWSZA
24-03-2013

24 marca w Różanie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 130 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 12 mazowieckich klubów.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 14 medali. Tytuły mistrzów Mazowsza wywalczyli: Michał Domański, Kuba Nejfeld, Damian Cholewicki i Bartek Piwko.

Wice mistrzami Mazowsza zostali: Ola Miętus, Michał Ziółkowski i Mateusz Łęcki.
Na najniższym stopniu podium stanęli: Kasia Figarska, Kuba Maculak i Damian Dorosiński.

Najtrudniejsze i bardzo wyrównane walki turniejowe stoczyli Kasia Figarska i Michał Domański, którzy postawili wysokie wymagania przeciwnikom z Warszawy i Piaseczna.

Doskonały debiut w konkurencji układów walk reżyserowanych zaliczyli wice mistrzowie Karol Burzyk i Damian Cholewicki oraz brązowi medaliści Piotr Grajda i Michał Domański.

W turnieju wzięli udział także: Bartek Cieślar i Łukasz Zach.