3 MEDALE NA MISTRZOSTWACH POLSKI WSCHODNIEJ
16-03-2013

16 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego. W turnieju wzięło udział 231 zawodników z 32 klubów województwa mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 3 medale. Złoty medal w kategorii otwartej kontaktowych walk juniorek zdobyła Agnieszka Kulczyka, która w drodze o zwycięstwa stoczyła cztery walki pokonując przeciwniczki z Ełku, Ostrołęki, Olsztyna i Zamościa. Drugie miejsce w kategorii old masters zajął Jacek Dąbrowski, który zwyciężył z zawodnikami z Warszawy i Lublina. Niestety Jacek na skutek dwóch ciężkich walk i odniesionego niegroźnego urazu nie mógł wystąpić w walce finałowej by powalczyć o pierwsze miejsce. Dwie walki zwycięskie i brązowy medal Mistrzostw Młodzików zdobył najlżejszy reprezentant KSW KYOKUSHIN - Michał Domański. Tym razem Michałowi zabrakło nieco szczęścia, ale miejmy nadzieję, że podczas zbliżających się Mistrzostw Mazowsza pokaże pełnię swoich możliwości.

Mimo porażki w pierwszej walce zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Karol Rowicki, który walczył w konkurencji full contact seniorów. Karol stoczył dwurundowy pojedynek z reprezentantem gospodarzy i musiał przeciwstawić się ogromnej sile ciosów ze strony przeciwnika. Pojedynek był bardzo wyrównany, w którym Karol stopniowo zdobywał przewagę celnie punktując. Niestety pod koniec dogrywki bardzo silne techniki nożne rywala zrobiły duże wrażenie na sędziach, którzy na zakończenie wskazali na ostrowskiego zawodnika.

W turnieju wziął udział także Damian Cholewicki, który niestety przegrał swój pierwszy eliminacyjny pojedynek z zawodnikiem z Konstancina.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN