Festiwal Karate w Broku i Międzynarodowy Turniej w Białymstoku
04-12-2010

4 grudnia 25-cio osobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSIN wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Karate Kyokushin w Broku. Z tego doskonale przygotowanego turnieju, w którym uczestniczyło 150 zawodników, najmłodsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN przywieźli aż 10 medali. W zawodach uczestniczyły dzieci od 8 roku życia.
Triumfatorami turnieju zostali:
Agnieszka Kulczycka, Maciej Pszczoła.

Drugie miejsca zajęli:
Aleksandra Sienicka, Klaudia Czarnecka, Dawid Pieloszczyk.

Najniższy stopień podium zajęli:
Wawrzyniec Siwiec, Michał Mroziński, Ernest Korus, Filip Pytel i Maciej Zasada.

Zawody były współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Doskonała oprawa świetlna, pokaz fajerwerków, wzorowa organizacja i walki na najwyższym poziomie, a na koniec wizyta światowej gwiazdy Chucka Norrisa wręczającego nagrody dla zwycięzców, są najlepszym wspomnieniem z tego turnieju.

Równocześnie w Białymstoku starsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN uczestniczyli w pełno kontaktowym Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin.
Pierwsze miejsce zajął Adam Lewandowski, który pokonał 3 swoich przeciwników przez zdecydowaną przewagę punktową, a jedna z walk zakończył przed czasem. Dominika Dąbrowska i Jacek Dąbrowski przegrali swoje falki finałowe zajmując turniejowe drugie miejsca.
Doskonałe wyniki zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN są dobrym prognostykiem przed zbliżającym się prestiżowym turniejem w Józefowie, w którym w poprzednim roku wzięło udział 287 zawodników. Udział zawodników KSW KYOKUSHIN w zawodach sportowych wspierają: PROFUS, MARTRANS, AUTOMECHANIK oraz KONEKTOR.