10 MEDALI NA FESTIWALU W BROKU
01-12-2012

2 grudnia reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Walki w Broku. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników.

Z tego doskonale przygotowanego turnieju, w którym uczestniczyło 160 zawodników, zawodnicy KSW KYOKUSHIN przywieźli aż 10 medali.

Najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN awansowali do czterech finałów poszczególnych kategorii i wyniki walki finałowych rozstrzygnęli w 100% na swoją korzyść.

Triumfatorami Festiwalu zostali: Michał Domański, Marcin Cholewicki, Kajetan Baran i Karol Burzyk.

Brązowe medale zdobyli: Kacper Dąbrowski, Kuba Popowski, Damian Cholewicki, Karol Narożniak i Grzegorz Fordon.

Po raz kolejny na wyróżnienie zasługuje Kajetan Baran, który zajął III miejsce w konkurencji kata oraz zwyciężył w kategorii walk kontaktowych przeciwników z Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Łomży i Augustowa.

W turnieju wzięli udział także: Ola Miętus i Kuba Maculak.