MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN
12-12-2010

W niedziele 12 grudnia na scenie sali widowiskowej Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbyła się piata edycja Mikołajkowego Turnieju Karate Kyokushin. W gali uczestniczyli młodzi zawodnicy trenujący karate kyokushin w Powiecie Wołomińskim. Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach podzielonych na kategorie wiekowe: kumite – bezkontaktowa walka sportowa w ochraniaczach, kata – układy technik sportów walki, oraz test sprawnościowy. Organizatorem turnieju był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN. W rywalizacji sportowej wzięło udział ponad 140 zawodników, a najmłodsi z nich mieli 4 lata. Na zakończenie turnieju dzieci odwiedził św. Mikołaj, który wręczył prezenty, puchary i nagrody dla wszystkich wojowników.
Zawody były bezpośrednią eliminacją do zbliżającego się prestiżowego ogólnopolskiego turnieju w Józefowie, w którym w poprzednim roku wzięło udział 287 zawodników.
Triumfatorami w swoich kategoriach zostali: Antoni Dudek, Tomasz Lisicki, Stanisław Marczuk, Hubert Szulim, Piotr Szczerba, Damian Cholewicki, Bartosz Cieślar, Michał Mroziński, Adrianna Osłowska, Agnieszka Kulczycka, Maksym Siwiec, Adrian Golaska, Jakub Szulborski, Michał Domański, Alan Sędziak, Dawid Pieloszczyk i Maciej Sasin.
W przerwie turnieju zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu gry na klarnecie w wykonaniu wychowanka KSW KYOKUSHIN Adama Bardowskiego. Puchary dla najlepszych zawodników ufundował Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN