4 MEDALE W RADZYNIU PODLASKIM
22-10-2012

20 października odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Radzyniu Podlaskim „O Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia” , w którym wzięło udział 230 zawodników. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobyli 4 medale.

Najlepiej zaprezentował się Paweł Kowalczyk, który stoczył 4 pojedynki wygrywając w drodze do finału 3 trudne walki. Paweł ostatecznie zajął drugie miejsce po minimalnej finałowej przegranej z reprezentantem Józefowa.

Najtrudniejszą, bo aż pięcio minutową walkę, na turnieju stoczył Bartłomiej Cieślar, który w drugiej dogrywce trafił kopnięciem okrężnym na głowę silnego zawodnika z Warszawy.

Z dobrej strony pokazał się Kajetan Baran, który w swoich walkach zdobywał szybką przewagę. Ostatecznie Kajetan i Bartek zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Trzecie miejsce zajął Karol Burzyk, który walczył doskonale taktycznie, lecz niestety w końcowych fragmentach pozwolił przeciwnikowi na wyprowadzenie punktowej techniki.

Tym razem szczęście nie dopisało Kubie Maculakowi i Bartkowi Kielczykowi, którzy po dobrych walkach eliminacyjnych uplasowali się tuż za podium.

Już w weekend 2 zawodników KSW KYOKUSHIN weźmie udział w najważniejszym turnieju w Polsce dla młodzieży. 27 października w Krakowie odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin, rozgrywane dla zawodników w wieku 16-17 lat.