6 MEDALI NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W LEŻAJSKU
29-09-2012

29 września odbył się II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Leżajsku – Polish Open – Galizia Cup, w którym wzięło udział 310 uczestników, w tym ponad 100 zawodników z Czech, Łotwy, Hiszpanii, Białorusi, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Turniej należał do jednych z najsilniej obsadzonych w ostatnim czasie, gdyż w ramach przygotowań wzięło w nim udział wielu medalistów Mistrzostw Europy, którzy w niedalekim czasie będą bronić swoich tytułów. Poziom sportowy na tegorocznym turnieju był bardzo wysoki, a zawodnicy KSW KYOKUSHIN spisali się wyśmienicie zdobywając 6 medali.

Pierwsze miejsca i okazałe puchary zdobyli: Ola Sienicka, Klaudia Czarnecka, Hubert Szulim i Kuba Nejfeld. W drodze do zwycięstwa wszyscy wygrali po cztery trudne walki turniejowe z ukraińskimi, białorusińskimi i węgierskimi zawodnikami. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Kulczycka, a na najniższym stopniu podium uplasował się Karol Burzyk. Najtrudniejszych przeciwników na swojej drodze pokonali Hubert Szulim i Kuba Nejfeld, którzy bardzo solidnie przepracowali cały okres przygotowawczy podczas letnich obozów treningowych.

Na zakończenie zawodnicy KSW KYOKUSHIN otrzymali wyróżniający puchar za zajęcie wysokiego 4 miejsca w klasyfikacji drużynowej plasując się tuż za reprezentacją Ukrainy, Węgier i klubem gospodarzy.

W turnieju wzięli udział także: Julia Stępniewska, Karol Rowicki, Michał Domański, Bartek Kosieradzki i Paweł Kowalczyk.