Drużynowy sukces Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN w Józefowie.
09-04-2011

9 kwietnia w Józefowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup, w którym wzięło udział 317 zawodników z 27 klubów. Bardzo silnie obsadzone wszystkie kategorie wagowe w widowiskowej kontaktowej formule semi contact i duża ilość zawodników są najlepszą wizytówką dla tych corocznych zawodów.
Reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła rekordową ilość 12 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało bardzo wysokie drugie miejsce.
Najlepiej zaprezentował się Hubert Szulim, który wygrywał wszystkie walki przez zdecydowana przewagę, skutecznie punktując swoich przeciwników. Najtrudniejszą drogę do zwycięstwa miały Ola Sienicka i Dominika Dąbrowska. Ich walki należały do najbardziej zaciętych podczas całego turnieju. Najdłuższą i bardzo wyrównaną walkę stoczyła Agnieszka Kulczycka, która w finałowym pojedynku pokonała wymagającą przeciwniczkę z Olecka. Znakomicie zaprezentowali się najmłodsi, którzy w swoich pierwszych startach zajęli wysokie miejsca na podium.
Pierwsze miejsca zajęli: Dominika Dąbrowska, Klaudia Czarnecka, Agnieszka Kulczycka, Hubert Szulim, Aleksandra Sienicka. Drugie miejsca zajęli: Oskar Bajer, Zuzanna Księżak. Trzecie miejsca zajęli: Karol Rowicki, Michał Domański, Paweł Abramowicz, Maciej Pszczoła, Wawer Siwiec.
!!! GRATULUJEMY !!!
Tych, którym tym razem się nie udało, zachęcamy do jeszcze bardziej wytężonych ćwiczeń na naszych treningach. Kolejne zawody już nie długo !!!


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN