17 MEDALI W PIASECZNIE
25-06-2012

23 czerwca w Piasecznie odbył się Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin, w którym wzięło udział 119 zawodników. Na zakończenie wymagającego sezonu startowego zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 17 medali.

Złote medale zdobyli: Aleksandra Sienicka, Kuba Brzezik, Karol Burzyk i Hubert Szulim.

Drugie miejsca zajęli: Katarzyna Figarska, Kuba Nejfeld, Piotr Knaś i Bartek Kielczyk.

Na najniższym stopniu podium stanęli: Julia Kłosińska, Grzegorz Fordon, Kacper Dąbrowski, Karol Narożniak, Bartek Kazimierczak, Patryk Zalewski i Paweł Kowalczyk.

Nagrodę specjalną za największego ducha walki otrzymał siedmioletni Wojtek Fijałkowski.

Na szczególne wyróżnienie i uznanie zasługują wszyscy początkujący zawodnicy w wieku od 6 do 8 roku życia, którzy wzorowo spisali się podczas udziału w swoich pierwszych zawodach. Odwaga jaką wykazali się najmłodsi przystępując do wymagających walk jest godna podziwu i wróży duże sukcesy w przyszłości.

W turnieju wzięli udział także: Michał Mroziński, Filip Nejfeld, Janek Skrzeczkowski, Hubert Płuciennik, Oskar Klimas, Kamil Szczapa, Piotr Kowalczyk i Kuba Maculak.

Na zakończenie reprezentacja KSW KYOKUSHIN otrzymała pamiątkowy puchar za zdobycie drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej.