12 MEDALI NA GRAND PRIX EUROPY
17-06-2012

16 czerwca w Katowicach rozegrano Grand Prix Europy Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział 280 zawodników. Doskonała atmosfera podczas długiej i wyczerpującej podróży autokarem dała zawodnikom Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN energię do zdobycia 12 medali. Organizatorem turnieju był TKKF Czarni, który w ten sposób uświetnił 45-lecie istnienia Klubu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezydent Miasta Katowice.

Pierwsze miejsca i tytuł „Walecznego Lwa” zdobyli: Hubert Szulim, Bartek Kosieradzki, Kuba Nejfeld, Aleksandra Sienicka, Klaudia Czarnecka i Agnieszka Kulczycka.

Srebrne medale wywalczyli: Maciej Pszczoła i Agnieszka Gąsiorowska.

Trzecie miejsca zajęli: Karol Burzyk, Damian Cholewicki i Paweł Dobrogowski.

Najtrudniejsze i zwycięskie walki na turnieju stoczyła Klaudia Czarnecka, która w pierwszej eliminacyjnej rundzie zwyciężyła z 15 kg cięższą zawodniczką z Olecka. Na wyróżnienie zasługuje postawa Pawła Kowalczyka, który wygrał w dobrym stylu dwie pierwsze walki z trudnymi przeciwnikami. Paweł mimo to uplasował się poza podium, ponieważ w tej kategorii walczyła bardzo duża ilość zawodników.

W turnieju wyrównane walki stoczyli także: Bartłomiej Cieślar i Kuba Maculak. Sędzią podczas turnieju był Karol Rowicki, a młodą reprezentację KSW KYOKUSHIN silnie wsparli rodzice.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN