12 medali na Mistrzostwach Mazowsza
26-02-2012

26 lutego w Radzyminie zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 140 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 14 mazowieckich klubów.

Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 12 medali. Tytuły Mistrzów Mazowsza wywalczyli: Ola Sienicka, Agnieszka Kulczycka, Klaudia Czarnecka, Paweł Dobrogowski oraz Adam Lewandowski, który na zakończenie zawodów otrzymał także tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Drugie miejsca zajęli: Kuba Maculak, Agnieszka Gąsiorowska i Daniel Łempicki. Na najniższym stopniu podium stanęli: Dominika Dąbrowska, Mikołaj Mierzejewski i Filip Pytel. Najtrudniejsze, bo aż 6-cio minutowe walki na turnieju stoczyli Dominika Dąbrowska, Daniel Łempicki i Karol Burzyk.

W turnieju wzięli udział także Michał Domański, Damian Cholewicki, Mateusz Łęcki i Grzegorz Fordon.

Na zakończenie zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN otrzymali pamiątkowy puchar za zdobycie tytułu Wice Mistrzów Mazowsza w klasyfikacji drużynowej.