3 medale na Mistrzostwach Europy Juniorów
17-12-2011

17 grudnia pięciu zawodników KSW KYOKUSHIN uczestniczyło w Mistrzostwach Europy Juniorów w Warszawie. W turnieju wzięło udział 150 zawodników ze starego kontynentu. Zawody były doskonałym podsumowaniem sukcesów w 2011 roku, gdyż trójka naszych zawodników stanęła na podium. Walki turniejowe były bardzo zacięte, ponieważ w turnieju uczestniczyła najsilniejsza na świecie reprezentacja Rosji.

Agnieszka Kulczycka i Dominika Dąbrowska zajęły trzecie miejsca. Najtrudniejsze walki stoczył Adam Lewandowski zdobywając tytuł wicemistrza Europy. Adam w drodze do finału pokonał w ciężkich walkach Rosjanina i Rumuna. Dopiero w finale Adam podczas drugiej dogrywki musiał uznać wyższość rosyjskiego zawodnika, aktualnego Mistrza Świata w tej kategorii. W zawodach wzięli udział także Julia Stępniewska i Oskar Bajer.

Szczególne słowa uznania należą się licznej grupie kibiców, która mimo wielu przed świątecznych obowiązków znalazła czas by dopingować naszych zawodników.