OGÓLOPOLSKI TURNIEJ W JÓZEFOWIE
27-11-2011

27 listopada po raz dwunasty w Józefowie odbył się prestiżowy ogólnopolski turniej karate kyokushin, w którym wzięło udział 247 zawodników z 24 polskich klubów. Są to zawody, które od wielu lat przyciągają wielu dobrych zawodników ze względu na wysoki poziom i atrakcyjne nagrody.

W turnieju wzięło udział 15 zawodników KSW KYOKUSHIN. Walki były zacięte i o medal było na prawdę bardzo trudno. Mistrzami zostali: Ola Sienicka, Hubert Szulim oraz Adam Lewandowski, który wygrał drugi turniej w ciągu dwóch dni z rzędu. Srebrny medal zdobyła Klaudia Czarnecka. Trzecie miejsca zajęli: Agnieszka Gąsiorowska i Bartek Kielczyk.

W turnieju wzięli udział także: Zuzia Szewczyk, Julia Kłosińska, Agnieszka Kulczycka, Maciej Pszczoła, Marcin Cholewicki, Bartek Cieślar, Piotr Szczerba, Kuba Maculak, Mateusz Łęcki.

Dla wielu zawodników był to turniej prawdy, który dał odpowiedź w jakim miejscu aktualnie się znajdują. Przed nami zimowy okres przygotowawczy. Bierzemy się do wytężonych ćwiczeń.