8 medali karateków na Ogólnopolskim Turnieju w Ciechanowie
17-10-2011

16 października 14-osobowa reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN rywalizowała na Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, w którym wzięło udział 210 zawodników z 30 polskich klubów karate kyokushin.

Walki stały na bardzo wysokim poziomie, a szczególnie godny zauważenia jest fakt, iż reprezentacje poszczególnych klubów prezentują się bardzo dobrze. Poziom sportowy z turnieju na turniej istotnie wzrasta, a gdy sezon startowy w pełni o medal w pełno kontaktowej rywalizacji jest coraz trudniej. Walk turniejowe było bardzo wyrównane, a o zwycięstwie często decydowały detale i drobne dopracowane do perfekcji elementy taktyczne.

Zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobyli w sumie 8 medali. Złoto wywalczyli: Aleksandra Sienicka, Maciej Pszczoła oraz Dominika Dąbrowska przygotowująca się do startu w listopadowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Srebro zdobyli: Hubert Szulim, Agnieszka Kulczycka oraz Bartek Kielczyk, a brązowe medale wywalczyły: Julia Stępniewska i Klaudia Czarnecka.

W turnieju uczestniczyli także: Janek Pastewka, Kuba Maculak, Bartek Cieślar, Damian Cholewicki, Karol Burzyk i Mikołaj Mierzejewski.
Kolejny duży turniej i nowe zdobyte doświadczenia za nami. Przekonaliśmy się, że gdy walka toczy się o wysoką stawkę i zwycięstwo to przeciwnik nie wybacza żadnego błędu. Aby wygrać trzeba być doskonale przygotowanym i zdeterminowanym podczas walki. Silny charakter, który kształtujemy podczas treningu jest niezbędny do zwycięstwa.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN