Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN jadą na Mistrzostwa Świata
02-09-2011

28 sierpnia w Lublinie zakończyło się czterodniowe międzynarodowe seminarium szkoleniowe karate kyokushin, w którym wzięło udział ponad 300 karateków z Ukrainy, Litwy, Niemiec, Słowacji, Węgier, Hiszpanii, Francji, Stanów Zjednoczonych, a nawet Afryki.
Magnesem do przybycia stały się światowej sławy postacie i doskonali zawodnicy shihan Seichi Isobe (8 dan) oraz shihan Katsuhito Gorai (6 dan). Największe wrażenie na realizatorach telewizyjnych zrobiło „morze białych kimon”, które witało wschodzące słońce podczas wczesnoporannych medytacji.

W zgrupowaniu uczestniczyła Kadra Narodowa Karate Kyokushin przygotowująca się do listopadowych Mistrzostw Świata Open. Na zakończenie obozu czwórka zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN otrzymała z rąk światowych przedstawicieli oficjalne potwierdzenie zdobytych kwalifikacji się na Mistrzostwa Świata OPEN.
Kwalifikacje otrzymali:
• Marcin Sieradzki – zawodnik i trener KSW KYOKUSHIN startujący w prestiżowej kategorii OPEN mężczyzn, będzie to turniej rozgrywany w czteroletnim cyklu olimpijskim, a zwycięzcą zostanie jeden mistrz w kategorii otwartej wyłoniony spośród 192 zgłoszonych zawodników
• Katarzyna Sieradzka w kategorii OPEN kobiet (41 zawodniczek)
• Dominika Dąbrowska w kategorii Semi Contact Junior
• Jacek Dąbrowski w kategorii Full Contact Kumite Senior.

W obozie uczestniczyli także najbardziej wytrwali zawodnicy Klubu. Karol Rowicki i Adam Lewandowski jako nieliczni podjęli trud wyczerpującej podróży po nocnym powrocie z obozu zawodniczego.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN