Obóz zawodniczy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN
30-08-2011

Ostatni letni obóz już za nami. W dniach 20-27 sierpnia dwudziestu czterech zawodników KSW KYOKUSHIN przygotowywało się do nadchodzącego sezonu startowego w uzdrowiskowej miejscowości - Wysowej Zdrój.

Wspaniała pogoda sprzyjała treningom na świeżym powietrzu. Treningi miały na celu doszlifowanie formy naszych zawodników startujących w najważniejszej imprezie tego roku - listopadowych Mistrzostwach Świata: Marcina Sieradzkiego startującego w prestiżowej kategorii OPEN mężczyzn (192 zgłoszonych zawodników), Katarzyny Sieradzkiej w kategorii OPEN kobiet (41 zawodniczek), Dominiki Dąbrowskiej kategorii Semi Contact Junior oraz Jacka Dąbrowskiego w kategorii Kumite Senior.

Zarówno najmłodsi zawodnicy, jak i starsi, przed którymi pierwsze poważne turnieje seniorskie już w październiku, solidnie pracowali na treningach by najkorzystniej wykorzystać ten okres. Niestety byli też i tacy, którym lenistwo i brak odpowiedniej motywacji nie pozwoliło na stuprocentowe wykorzystanie swych możliwości na treningach. Życzymy im większego zaangażowania na zajęciach i kolejnych obozach ponieważ „Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.” (Oyama).

Galeria I
 Galeria II
 Galeria III
powrót do listy...
 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN