Relacja z obozu letniego w Ustrzykach Dolnych
05-08-2011

Rok szkolny za nami, czas na odpoczynek z KSW KYOKUSHIN!

W dniach 24 czerwca – 3 lipca 2011 roku, Klub Sportów Walki KYOKUSHIN wyruszył na kolejny obóz z grupą swoich najmłodszych zawodników do malowniczo położonego miasta nad rzeką Strwiąż – Ustrzyki Dolne w województwie podkarpackim.

Podczas obozu nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy! Po przyjeździe serdecznie przywitał nas Pan Konrad, właściciel ośrodka wypoczynkowego, w którym się zatrzymaliśmy. Pod czujnym okiem Pana Konrada i jego pomocników zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności fizyczne m. in. w starej cegielni położonej kilkanaście kilometrów od miasta.

Już pierwszego dnia po pysznym śniadaniu, wyruszyliśmy zwiedzić okolicę i zaczerpnąć świeżego, górskiego powietrza.

Każdy kolejny dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu, później śniadania i mocy niezapomnianych wrażeń, które pozwoliły niektórym uczestnikom przełamać swoje lęki. Wspinanie się na ściankę wspinaczkową, zjazdy na linie ze skałki, jazdy quadami i samochodami terenowymi, strzelanie z wiatrówki do tarczy, paintball to atrakcje, które uczestnicy zapamiętają na długie lata. Hitem wyjazdu były skoki linowe z mostu do rzeki położonego zaledwie kilometr od granicy polsko-ukraińskiej, nie straszna okazała się wysokość i orzeźwiająca woda, wszyscy wrócili zadowoleni.

A po południowym odpoczynku zawodnicy mogli doskonalić techniki walk kumie oraz kata pod gołym niebem na zielonej trawie w świetle zachodzącego słońca. Jest to już naszą tradycją, że w przeddzień wyjazdu bawimy się podczas „Sayonary”, tym razem nie było inaczej. Młodym aktorom nie zabrakło inwencji i pomysłów na „mini przedstawienia”, które w największej tajemnicy przygotowywali w swoich pokojach. Najlepsze występy jury nagrodziło, później wszyscy wspólnie bawili się w rytmach „wyginam śmiało ciało” i wielu innych.

Prezentem dla wszystkich były niepowtarzalne koszuli klubowe „KYOKUSHIN - ŻYJ KOLOROWO”, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia obozu.

Już teraz zawodnicy KSW KYOKUSIN przygotowują się do kolejnego, tym razem zawodniczego obozu kyokushin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obozu:


Galerie
powrót do listy...
 

 

FOTO RELACJE
 

 

VIDEO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN