18 MEDALI NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY
03-10-2019W miniony weekend na warszawskiej Ochocie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 482 zawodników z 29 mazowieckich klubów Okręgowego Związku Karate.

Złote medale i pierwsze miejsca tego dnia wywalczyli: Gabrysia Majewska, Karol Narożniak, Bartek Kazimierczak, Mateusz Kornacki, Nikodem Gawrysiuk.

Na drugim miejscu podium stanęli: Oliwia Atłas, Ania Stankiewicz, Wiktoria Kornacka, Adam Deptuła, Mateusz Leśniczak.

Brązowe medale zdobyli: Maja Molska, Weronika Deptułą, Igor Piórkowski, Natalia Krasucka, Hania Kozłowska, Mateusz Stankiewicz, Jan Skrzeczkowski, Filip Tymiński, Wiktor Sobiech oraz Miłosz Polak. Naszymi sędziami podczas turnieju byli Julia Stępniewska oraz Piotr Karbownik.

Wyróżnienie należy się wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia reprezentowali nasz klub.
Bardzo cieszy fakt, iż każdemu udało się wygrać dwa pojedynki, co niestety nie gwarantowało miejsca na podium, ale jest bardzo budujące i dobrze prognozuje na przyszłość. Debiutanci zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w kolejnych ważnych turniejach.

WOM w Warszawie był ostatnim sprawdzianem zawodników KSW KYOKUSHIN przed Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych, które już w w połowie października odbędą się w Szczecinie!


powrót do listy...

 

 

 
© KSW KYOKUSHIN