NASI TRENERZY
07-09-2019


MARCIN SIERADZKI – SENSEI – 4 DAN
Sensei Marcin swoją przygodę z karate rozpoczął na początku lat 90-tych. Jako dziecko przeszedł przez wszystkie poziomy zaawansowania i szkolenia w grupach treningowych Bielańskiego KKK, dzięki czemu uzyskał solidne fundamenty do perfekcyjnego wykorzystania karate w praktyce codziennej. Nasz sensei w szczególności uwielbiał brać udział w obozach zimowych i letnich seminariach kyokushin, a w szczególności w treningach technicznych.
Efekt? sensei Marcin to 10-krotny mistrz Polski kumite w rywalizacji seniorskiej, posiada siedem Pucharów Polski oraz trzy tytuły z Otwartych Mistrzostw Ameryk. Na swoim koncie ma również brązowy medal Mistrzostw Europy i wygrane walki na trzech Mistrzostwach Świata. Bogate doświadczenie w byciu zawodnikiem zrodziło pasję i potrzebę kształcenia dalszych pokoleń młodych karateków. Wspólnie z żoną Katarzyną są założycielami Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, gdzie przelewają swoją wiedzę i umiejętności do serc młodych wojowników.
Karate jest dla niego nie tylko sportem i sposobem na ciekawe spędzenie czasu wolnego, ale również ścieżką prowadzącą do samodoskonalenia, kształtowania charakteru i radzenia sobie z życiowymi trudnościami. Właśnie to stało się jego głównym przekazem wychowawczym. Styl walki nauczany przez sensei Marcina doskonale odzwierciedla ducha Kyokushin i jego nauki.
Aktualnie sensei Marcin Sieradzki jest posiadaczem mistrzowskiego stopnia 4 DAN oraz trenerem Kadry Narodowej WKB. W życiu spełnia się nie tylko jako trener, lecz również jako ojciec, pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego. Praca z dziećmi i młodzieżą stała się ważną częścią jego życia. Prywatnie fascynują go sporty ekstremalne, szczególnie bungee jumping i skoki spadochronowe.


KATARZYNA SIERADZKA – SENSEI – 2 DAN
Sensei Kasia jest współtwórczynią KSW KYOKUSHIN. Karate trenuje od 10 roku życia. Jest trzykrotną medalistką Mistrzostw Europy, piątą zawodniczą Mistrzostw Świata oraz wielokrotną medalistką Mistrzostw i Pucharu Polski. Jako uznanie wyników na matach międzynarodowych, sensei Kasia otrzymywała stypendium Ministra Sportu i Turystyki za wybitne sukcesy sportowe. Jej systematyczna praca, pomysły i zaangażowanie dają ogromny wkład w ciągły rozwój Klubu. Miłość do karate i chęć przekazywania wiedzy młodym adeptom uczyniły z niej długoletniego i wykwalifikowanego trenera uwielbiającego szczególnie pracę z młodszymi dziećmi.
Sensei Kasia jest magistrem Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała pedagogikę, geografię i gospodarkę przestrzenną. Jest to powiązane z jej zainteresowaniem podróżami. Dodatkowo uwielbia ciekawe filmy i książki oraz sporty rekreacyjne.

KLAUDIA BOROWSKA – SENPAI
Senpai Klaudia jest instruktorką od 2012 roku. Przygodę z karate rozpoczęła w 2004 roku w Bartoszycach. Swoją pasje łączy z karierą wojskową. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policyjnej i Wojskowej Akademii Technicznej. Dzięki temu, prowadzone przez nią treningi są udoskonalane i uzupełniane przez specjalistyczne sprawnościowo-wytrzymałościowe ćwiczenia technik samoobrony dostosowane dla dzieci. Senpai Klaudia w swojej pracy trenerskiej kieruje się profesjonalnym i pedagogicznym podejściem.
Czas wolny lubi spędzać na ściance wspinaczkowej i strzelnicy. Klaudia jest także doskonałą zawodniczką. W rywalizacji sportowej osiągnęła najwyższy poziom zdobywając tytuł mistrzyni Polski Seniorów oraz czwarte miejsce Mistrzostw Europy.

JULIA STĘPNIEWSKA – SENPAI
Senpai Julia jest wychowanką Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, gdzie trenuje od 2007 roku, gdy powstawała pierwsza sekcja Klubu przy Szkole Podstawowej nr 3. W walce jest mistrzynią Polski Młodzieżowców, wice mistrzynią Akademickich MP oraz Pucharu Polski, a jej najważniejszym sukcesem sportowym jest drugie miejsce Pucharu Europy w kat. Open!
Julia jest absolwentką, a teraz doktorantką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Jej instruktorska kariera powiązana jest z wykształceniem. Spokój i wyrozumiałość sprawiają, że jest uwielbiana przez dzieci. Swoją pasję łączy ze zdobywaną wiedzą i wykorzystuje ją w pracy z najmłodszymi. Jej dodatkowe zainteresowania to jazda konna, filmy i rock progresywny.

ksw kyokushin


powrót do listy...

 

 

 
© KSW KYOKUSHIN