26 MEDALI NA MISTRZOSTWACH MAZOWSZA
04-03-2018


24 lutego w Zielonce zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 259 zawodników z 29 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Powiatu Wołomińskiego Kazimierz Rakowski oraz Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik. Relację telewizyjną z turnieju przeprowadziła TVP3 Warszawa.

Jako Klub składamy największe wyrazy najwyższego uznania i podziękowania dla wszystkich osób, które włączyły się w organizację turnieju, a gratulacje przesyłamy dla naszych medalistów.

Na odświętnie udekorowanej sali w Ośrodku Kultury i Sportu dopisał komplet publiczności, a obok konkurencji walk w mocnym kontakcie zawodnicy rywalizowali w formach kata oraz widowiskowych układach walk reżyserowanych. Walki eliminacyjne toczyły się na trzech matach. Główną atrakcją turnieju były pojedynki finałowe, które zostały przeprowadzone w formie gali sztuk walki. W silnej stawce mazowieckich klubów najlepiej zaprezentowali się zawodnicy KSW KYOKUSHIN zdobywając 26 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało pierwsze miejsce, przed Ostrołęckim KKK, Klubem IPPON z Konstancina i MKS KK z Radzymina.

Na zakończeniu turnieju obecni byli: radny Powiatu Wołomińskiego Sławomir Pisarczyk, Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik, prezes firmy CEWIK Maciej Kamiński. Panowie w perfekcyjny sposób wywiązali się z niełatwego wyzwania jakim było wręczenie specjalnie przygotowanych na tę okazję medali, dyplomów i nagród we wszystkich 43 kategoriach wiekowo-wagowych.

Do sukcesu organizacyjnego i sportowego przyczynili się partnerzy turnieju: CEWIK, HELPER, COMMUNICATION ART., BR MONIKI ZACH, KALINKA, BIESIADOWO ZĄBKI, VOBRO, TCHIBO, RAVI, DIGIA, PHOTOOLGA oraz GRUPA DSF.


powrót do listy...

 

 

 
© KSW KYOKUSHIN