4 MEDALE NA PUCHARZE POLSKI
14-12-2017

9 grudnia młodsi zawodnicy Klubu pojechali do Wrocławia na XXXIV Puchar Polski Karate Kyokushin. Pod patronatem Polskiego Związku Karate rywalizowało 470 zawodników z 95 klubów, a zawodnicy KSW KYOKUSHIN wywalczyli 4 medale.

Duże gratulacje dla należą się wszystkim uczestnikom, ale najbardziej cieszą dwa srebrne medale seniorów dla Julii Stępniewskiej i Pawła Tokarzewskiego. Obydwoje stoczyli po 3 bardzo dobre walki i dopiero w finałach musieli uznać wyższość zawodników gospodarzy.

Wśród młodzików po czterech zwycięskich walkach Puchar Polski zdobył Bartek Kazimierczak, a dwa brązowe medale wywalczyli: Anna Stankiewicz i Karol Narożniak. Tuż za podium uplasowały się: Gabrysia Majewska oraz Klaudia Błońska.