4 MEDALE W KOŃSKICH
20-11-2017


19 listopada odbył się mocno obsadzony Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Koneckiej z 350 zawodnikami. Uczestnicy turnieju rywalizowali w wymagającej formule semi contact z uwzględnieniem braku pancerzy dla dzieci i młodzieży. Piątka karateków Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wyśmienicie sprostała postawianemu przed nimi zadaniu zdobywając cztery medale.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Bartek Kazimierczak i Karol Narożniak. Obydwaj chłopcy stoczyli po cztery zwycięskie walki z reprezentantami: Przemyśla, Kobierzyc, Leżajska, Warszawy oraz Katowic. Po dwóch dobrych walkach wice mistrzem Pucharu Ziemi Koneckiej został Jakub Nejfeld. Trzej najstarsi zawodnicy swoją dobrą postawą potwierdzili zdobytą kwalifikację do grudniowego Pucharu Polski we Wrocławiu oraz Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Koszalinie.

Najtrudniejszą drogę do miejsca na podium przebyła Gabrysia Majewska, która po dogrywkach zwyciężyła dwa eliminacyjne pojedynki z zawodniczkami Rawy Mazowieckiej i Opatowa. Pojedynek półfinałowy był bardzo zacięty, a Gabrysi bardzo nie wiele zabrakło do zwycięstwa i awansu do finału. W turnieju wzięła udział także Anna Stankiewicz, której po wyrównanej eliminacyjnej walce z dogrywką nie udało się wejść do strefy medalowej.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 


Link do galerii - Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Koneckiej

 

 
© KSW KYOKUSHIN