KOMPLET 14 MEDALI NA OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY
02-10-2017


30 września podczas Olimpiady Młodzieży na warszawskiej Białołęce nasi karatecy zdobyli komplet 14 medali. Cała grupa spisała się wprost rewelacyjnie, ponieważ każdy z zawodników stanął tego dnia minimum na podium dając w ten sposób wiele zwycięskich walk oraz mnóstwo powodów do radości swoim rodzicom i trenerom.

Poziom turnieju był wysoki, a tym bardziej cieszy że to reprezentanci KSW KYOKUSHIN z większości pojedynków wychodzili zwycięsko. Efekt: 6 złotych, 4 srebrne oraz 4 brązowe krążki to super wyczyn i podwojona liczba punktowanych miejsc z poprzedniego roku. Brawo!

Na szczególne wyróżnienie zasługuje debiutantka Agnieszka Rowicka, która stoczyła dwie walki z dużo bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Mimo to poradziła sobie wyśmienicie stawiając duże wymagania dla reprezentantek Warszawy i Radzymina. Dobre walki stoczył Wojtek Fijałkowski, który po kontuzji i dłuższej przerwie wrócił do rywalizacji w mocnym kontakcie.

Mistrzami WOM zostali: Gabrysia Majewska, Mateusz Kornacki, Bartek Kazimierczak, Karol Narożniak, Krystian Tyszko, Jakub Nejfeld. rebrne medale wywalczyli: Wiktoria Kornacka, Natalia Skrzeczkowska, Michał Pazio, Piotr Kowalczyk. Trzecie miejsca zajęli: Ania Stankiewicz, Mateusz Szostkiewicz oraz wyżej wymienieni: Agnieszka Rowicka i Wojtek Fijałkowski. Sędzią na turnieju była starsza zawodniczka Klubu - senpai Klaudia Błońska.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

Galeria zdjęć WOM 2017

 

 
© KSW KYOKUSHIN