2 MEDALE NA MIĘDZYNARODOWYM TATARIA CUP
27-09-2017


23 września w Nowej Sarzynie odbył się V Międzynarodowy TATARIA CUP, w którym wzięło udział ponad 200 zawodników z pięciu krajów. Turniej został rozegrany pod patronatem Ambasady Japonii oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego, a reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wywalczyła 2 medale.

Mistrzem walk mocnego kontaktu został Bartek Kazimierczak, który w drodze do zwycięstwa pokonał dwóch Lotyszy oraz zawodnika z Rzeszowa. W szczególności walka finałowa z ostatnim reprezentantem Łotwy była bardzo trudna, ponieważ przeciwnik był doskonale wyszkolony technicznie i atakował z dużą siłą. Na szczęście w końcówce walki Bartkowi udało się uzyskać trafienie, które zadecydowało o końcowym zwycięstwie.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła Anna Stankiewicz, która stoczyła dwa pojedynki z zawodniczkami z Mielca i Oświęcimia. Ania w ostatnim czasie dzięki ogromnemu zaangażowaniu notuje bardzo dużą zwyżkę formy i miejmy nadzieję, że pozwoli to osiągnąć cel najwyższy jakim jest niewątpliwie medal Mistrzostw Europy.

Słowa najwyższego uznania należą się dwójce tatusiów: Markowi i Konradowi, dzielnie wspierających swoje dzieci w realizacji wymagającej pasji. A już w najbliższy weekend WOM na warszawskiej Białołęce, gdzie zawodnicy KSW KYOKUSHIN stawią czoła silnej reprezentacji Mazowsza należącej do jednych z najlepszych w kraju.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

Galeria zdjęć TATARIA CUP 2017

 

 
© KSW KYOKUSHIN