5 MEDALI NA GALIZIA CUP Z LEŻAJSKU
13-06-2017Na zakończenie ciężkiego sezonu walczyliśmy na Międzynarodowym Turnieju Galizia Cup w Leżajsku. Zawody zostały rozegrane pod patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ambasady Japonii oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Piękne walki reprezentantów KSW KYOKUSHIN dały 5 medali, a najbardziej zacięte pojedynki toczyliśmy z zawodnikami z Hiszpanii, Ukrainy, Łotwy, Rumunii, Niemiec i Białorusi.

Po czterech bardzo dobrych walkach mistrzem walk młodzików został Bartek Kazimierczak. Drugie miejsca zajęli: Karol Burzyk (3 walki) oraz Paweł Tokarzewski, który w finale stoczył wyrównany dwu rundowy pojedynek z aktualnym hiszpańskim mistrzem Świata organizacji WKB. Po trzech walkach trzecie miejsce zajęła Ania Stankiewicz, która w półfinale przegrała z reprezentantką Ukrainy.

Na wyróżnienie zasługuje Hubert Szulim, który stoczył cztery mocne pojedynki. Niestety w finale Hubertowi zabrakło nieco sił na podjęcie wyrównanej walki z kolejnym Hiszpanem. Brakowało bardzo niewiele i miejmy nadzieje, że będzie to duża mobilizacja dla Huberta do zwiększenia ilość regularnych treningów.

Tym razem nie powiodło się Gabrysi Majewskiej i Karolowi Narożnikowi, którzy po odpadli w ćwierćfinałach. Gabrysia przegrała z zawodniczką z Piły, a Karol ze świetnym Hiszpanem, który został potem triumfatorem jego kategorii.

Turniej w Leżajsku stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym. Walki przebiegały bardzo sprawnie, zawodnicy mogli ze spokojem oczekiwać na swoje pojedynki, a na najlepszych czekały wyśmienite puchary. Dla zawodników uczestnictwo w tak dobrze zorganizowanych turniejach, jak Galizia Cup, to ogromna przyjemność.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

Galeria zdjęc

 

 
© KSW KYOKUSHIN