6 MEDALI NA MISTRZOSTWACH POLSKI WSCHODNIEJ
20-03-2017


19 marca w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego. W zawodach pod patronatem Polskiego Związku Karate wzięło udział 357 karateków z 31 klubów województwa mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wywalczyli 6 medali.

Tytuły mistrzów makroregionu wschodniego w kategorii full contact seniorów zdobyli Paweł Tokarzewski i Karol Burzyk, którzy stoczyli po trzy mocne walki. Godny zauważenia jest fakt, iż Paweł powrócił do rywalizacji sportowej po uciążliwej kontuzji kolana, a Karol był debiutantem w walkach pełno kontaktowych.

Na wyróżnienie zasługuje także kolejny zwycięzca Bartek Kazimierczak, który stoczył cztery pojedynki w najmłodszej kategorii młodzików. Bartek walczył bardzo dojrzale i można śmiało powiedzieć, że jest dużą nadzieją na przyszłe medale Mistrzostw Polski.

W dobrej formie tego dnia był Hubert Szulim, któremu bardzo nie wiele zabrakło do końcowego triumfu w kategorii juniorów młodszych. Drugie miejsce po zaciętym finale z dwoma dogrywkami są najlepszym dowodem na wysoką formę Huberta w ostatnim czasie.

W strefie medalowej po dwóch zwycięskich walkach uplasowali się również Gabrysia Majewska oraz Karol Narożniak. W ich kategoriach nie było łatwej drogi o czym świadczy fakt, iż obydwoje przegrali swoje półfinały z późniejszymi mistrzami ich drabinki turniejowej.

W rywalizacji wzięli udział także: Anna Stankiewicz, Szymon Gastoł, Mateusz Szostkiewicz, Krystian Tyszko oraz Paweł Kowalczyk. Wszyscy godnie bronili honoru karateków KSW KYOKUSHIN, a ich postawa miejmy nadzieje że zaprocentuje już 2 kwietnia podczas VI Mazovia Cup w Piasecznie.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

Galeria zdjęć Mistrzostwa Polski Wschodniej, Radom

 

 
© KSW KYOKUSHIN