Ogólnopolski Turniej Karate z okazji Dnia Dziecka Ostrów Mazowiecka 2011
30-05-2011

28 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka. W turnieju wzięło udział 260 zawodników.
Zawodnicy Klubu zdobyli 11 medali. Złote medale zdobyli: Hubert Szulim, Aleksandra Sienicka i Dominika Dąbrowska. Drugie miejsca zajęli: Maciej Pszczoła, Piotr Szczerba, Kuba Maculak, Wawer Siwiec i Karol Rowicki. Na najniższym stopniu podium stanęli: Agnieszka Gąsiorowska, Agnieszka Kulczycka, Klaudia Czarnecka i Julia Stępniewska.
Najtrudniejsze walki na turnieju stoczył Karol Rowicki, który walczył w formule full contact. Publiczność gromkimi brawami oklaskiwała jego finałową walkę z ponad 30 kilogramów cięższym przeciwnikiem z Zambrowa. Na szczególne wyróżnienie i uznanie zasługuje wzorowa dyspozycja najmłodszych zawodników, którzy aby dojść do finału musieli stoczyć aż 4 wygrane walki.
W turnieju wystartowali także: Mateusz Łęcki, Bartosz Kielczyk, Michał Domański i Michał Mroziński. Chłopcom niestety tym razem nieudało się zdobyć miejsca na podium. Ale dużym optymizmem napawa fakt, iż wszyscy stoczyli bardzo dobre i wyrównane walki. Niestety często na ich drodze stawali późniejsi triumfatorzy ich kategorii i być może przy innym losowaniu to także właśnie im udało by się zdobyć medal. Nie należy się poddawać. Największe sukcesy dopiero przed nami.