XII Mistrzostwa Polski Juniorów
19-05-2011

Wśród 32 osobowej kategorii dziewcząt, KSW KYOKUSHIN reprezentowała Dominika Dąbrowska. Dominika w eliminacjach pokonała wymagającą zawodniczkę z Opola zdobywając szybko przewagę dzięki trafieniu w głowę. W kolejnej rundzie na drodze do ćwierćfinału stanęła Mistrzyni Polski Karolina Szczepańska. Walka była wyrównana, dlatego sędziowie zdecydowali wskazać na dodatkową 2 minutowa dogrywkę. W tej fazie pojedynku Dominika przeważała wyprowadzając silne kopnięcia na brzuch i uda. Chwila nieuwagi i niestety w końcówce Dominika dała się zaskoczyć bardzo dobrze wykonana techniką na strefę głowy. Przeciwniczka zdobyła przewagę punktową i Dominika odpadła z turnieju.
Bardzo szkoda, ponieważ był to dla Dominiki najważniejszy start w sezonie i solidnie przetrenowany okres przygotowawczy ma swoje odzwierciedlenie podczas zawodów. Dominika poprawiała wiele elementów walki sportowej. Miejmy nadzieje, że w kolejnych turniejach przy wsparciu młodszych zawodników uda się osiągnąć sukces.
Warto wspomnieć, że w tym turnieju nie wystartowali klubowi pewniacy do medalu. Nieszczęśliwe kontuzje wykluczyły ich w ostatniej chwili z udziału w Mistrzostwach Polski. Oskar i Adam czują się coraz lepiej. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powrotu do zdrowia.powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN