10 MEDALI W BROKU
05-10-2015


3 października w Broku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Karate, który został rozegrany w formie gali przy doskonałej oprawie świetlnej i muzycznej. W zawodach wzięło udział 170 zawodników w wieku 8-15 lat zrzeszonych w 12 klubach. Walki były nad wyraz zacięte, a reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 10 medali.

Na najwyższym stopniu podium po trzech rundach walk z zawodnikami z Ostrowii Mazowieckiej, Augustowa oraz Łomży stanęli: Ania Stankiewicz i Filip Nejfeld. Obydwoje w swoich wszystkich pojedynkach osiągali przewagę po celnych technikach: na głowę w przypadku Ani, a Filip dominował w kopnięciach na strefę ud. W najmłodszej kategorii chłopców wyróżnił się pięknym nokautem w finale zwycięzca Mateusz Kornacki.

Wice mistrzami turnieju po trudnych walkach zostali: Gabrysia Majewska, Igor Tomkowicz i Jakub Nejfeld. Brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Kornacka, Krystian Tyszko, Bartek Kazimierczak oraz Karol Narożniak.

Po jednej zwycięskiej walce turniej tuż za podium ukończył Mateusz Leśniczak. W turnieju wzięli udział także: Klaudia Brzozowska, Małgosia Tańska, Kinga Tomczuk, Kuba Brzezik, Hubert Deptuła, Jan Skrzeczkowski, Marek Ziębiński, Jakub Malinowski.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

VIDEO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN