5 MEDALI NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY
02-10-2015

W niedziele 27 września młodzi zawodnicy KSW KYOKUSHIN walczyli w turnieju Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie zdobyli pięć miejsc na podium. Poziom turnieju był wysoki, a wzięło w nim udział 148 zawodników z 12 klubów.

Jedynym złotym medalistą został Krystian Tyszko, który w najcięższej kategorii wagowej po celnych uderzeniach i jeszcze silniejszych kopnięciach na tułów dwukrotnie przez ippon pokonał dwóch zawodników z Radzymina.

Drugie miejsce wywalczyła Ania Stankiewicz, a na najniższym stopniu podium stanęli: Gosia Tańska, Igor Tomkowicz i Karol Narożniak. Sędzią na turnieju była Agnieszka Kulczycka.

Mimo braku medalu na wyróżnienie zasługuje Patryk Lewandowski, który wyśmienicie zaprezentował się podczas turnieju kata i po zwycięstwie z dwoma przeciwnikami z Warszawy i Mińska Mazowieckiego uplasował się tuż za strefą medalową. W turnieju wzięli udział także: Gabrysia Majewska, Wojtek Fijałkowski i Mateusz Leśniczak.