2 MEDALE NA MIĘDZYNARODOWYM GALIZIA CUP
01-10-2015

Sezon startów KSW KYOKUSHIN mocno rozpoczęli podczas sobotniego międzynarodowego turnieju juniorzy, którzy zdobyli dwa medale w Leżajsku podczas Galizia Cup. Zawody, w których wzięło udział 230 zawodników z 37 klubów, zostały rozegrane pod patronatem Ambasady Japonii oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Mistrzem walk mocnego kontaktu w swojej kategorii wiekowej został Bartek Kazimierczak zdobywając w swojej walce przewagę punktową po mocnych kopnięciach na uda oraz trafieniu na głowę. Drugie miejsce zajął Karol Burzyk, który jak zwycięzca z poprzedniego roku został rozstawiony i po szybkiej walce półfinałowej wygranej przez ippon z reprezentantem Sarzyny, w finale musiał uznać wyższość zawodnika z Leżajska.

Zwycięską pierwszą walkę stoczyła Klaudia Brzozowska. Niestety w kolejnej rundzie półfinałowej Klaudia przegrała z reprezentantką Ciechanowa, a następnie w walce o trzecie miejsce została pokonana przez zawodniczkę z Tomaszowa Lubelskiego, kończąc rywalizację tuż za podium na czwartym miejscu. W turnieju wziął udział także Jakub Nejfeld, który w eliminacjach przegrał z silnym Ukraińcem Salo Nazar.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN