8 MEDALI W MAKOWIE MAZOWIECKIM
16-06-2015

14 czerwca najmłodsi reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN walczyli w Mazowieckiej Lidze Karate zdobywając osiem punktowanych miejsc na podium. Złotymi medalistami została czwórka zawodników: Natalia Miętus, Ania Stankiewicz, Mateusz Banaś i Kuba Malinowski. Drugie miejsce wywalczyła Gabrysia Majewska i Filip Nejfeld, a na najniższym stopniu podium stanął Bartek Jurczak.

Mimo porażki w walce finałowej na wyróżnienie zasługuje Bartek Kazimierczak, który po zwycięstwie dzień wcześniej w międzynarodowym Tataria Cup, odważnie wystartował dnia następnego w Makowie Mazowieckim. Dopiero po dogrywce Bartek musiał uznać wyższość silnego zawodnika z Warszawy, a zadecydowała niewielka różnica kilogramów podczas ważenia.

Nie powiodło się tym razem Michałowi Pazio i Markowi Ziębińskiemu, którzy po dogrywce i minimalnej przewadze podczas werdyktu sędziowskiego, odpadli w rundzie eliminacyjnej. Na zakończenie turnieju Kuba Malinowski otrzymał nagrodę jako jeden z pięciu najlepszych zawodników Mazowsza w całorocznej rywalizacji Ligii Karate.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN