3 MEDALE W OSTROWI NA DZIEŃ DZIECKA
03-06-2015


31 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 280 zawodników z 22 klubów. Wice mistrzami zostali Gabriela Majewska i Bartek Kazimierczak, a trzecie miejsce zdobył najmłodszy z uczestników Kuba Malinowski.

Gabrysia w drodze do finału pokonała zawodniczki z Łomży i Iławy, zdobywając zdecydowana przewagę punktową w końcowych fragmentach walki. Z kolei Bartek do finału zwyciężył trzy walki celnie punktując silnymi kopnięciami na uda przeciwników Piaseczna, Warszawy i Olsztyna. Niestety obydwoje przywieźli do domu srebrne medale, ponieważ finale nieznacznie ulegli zawodnikom z Zambrowa i Ciechanowa.

Najmłodszy reprezentant KSW KYOKUSHIN - Kuba Malinowski - po zwycięstwie nad zawodnikiem z Augustowa, w półfinale dzielnie atakował zawodnika z Zambrowa uzyskują przewagę, lecz niestety w końcówce dał się zaskoczyć kopnięciem okrężnym i zakończył rywalizację na najniższym stopniu podium. O dużym braku szczęścia może mówić Szymon Gastoł, który tuż przed samą walką eliminacyjną uległ drobnej kontuzji i nie mógł wziąć udziału w turnieju.

Na wyróżnienie zasługują rodzice wyżej wymienionych reprezentantów KSW KYOKUSHIN, którzy pod nieobecność sensei, wyśmienicie pomagali i kulturalnie dopingowali swoim dzieciom podczas zaciętych walk. Brawo!


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN