15 MEDALI NA MAZOVIA CUP W PIASECZNIE
31-03-2015

29 marca reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Mazovia Cup w Piasecznie, w którym uczestniczyło 379 zawodników z 33 klubów. Wszyscy wykazali się dużą wolą walki, zdobywając 15 medali.

Na wyróżnienie za odwagę w podjęciu rywalizacji full contact dla dorosłych zasługuje Dorota Brzozowska, która w pojedynku super fight kobiet walczyła z zaciętą zawodniczką z Olsztyna. Dodatkowo świetnie spisali się brązowi medaliści Wojtek Fijałkowski, Janek Skrzeczkowski i Mateusz Kornacki - którzy wygrali swoje dodatkowe walki o trzecie miejsce.

Tym razem szczęście nie sprzyjało Hubertowi Szulim, który po świetnych walkach eliminacyjnych dobrze rozgrywał walkę finałową, lecz w końcówce przypadkowo wykonał niedozwoloną technikę otrzymując punkty karne. Także do finału doszli: Agnieszka Kulczycka i Paweł Kowalczyk. Niestety obydwoje przegrali swoje decydujące o zwycięstwie walki, ale z pewnością zasługują na pochwałę, gdyż stanęli do rywalizacji po ubiegło tygodniowym międzywojewódzkim turnieju w Ostrołęce.

Wice mistrzem turnieju został także Bartek Kazimierczak, który w drodze do finału pokonał dwóch wymagających przeciwników z Otwocka i Piaseczna. Pięknie walczyli zdobywając brązowe medale: Julia Kłosińska, Ania Stankiewicz, Gabrysia Majewska i Michał Pazio. Tuż za podium stanęły: Klaudia Brzozowska i Maja Rauszer, które nie znacznie przegrały swoje walki o trzecie miejsce.