KIBICUJEMY TOMKOWI W SKOKACH DO WODY
21-03-2015

Wieloletni przyjaciel Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN - Tomasz Puzon - wystąpi w programie TV POLSAT podczas rywalizacji gwiazd w skokach do wody. Poza sportowa charytatywna aktywność Tomka została zauważona i przedstawiciel kyokushin został zaproszony do udziału w programie rozrywkowym realizowanym przez TV POLSAT w sobotę 28 marca o godz. 20.00.

Dwu miesięczne przygotowania do programu w jakich wziął Tomek były nie lada wyzwaniem dla ciała, a jak pokazały poprzednie odcinki samo przygotowanie i poprawność skoków nie wystarczy. Naszym karatekom Tomek dał się poznać jako zdeterminowany wojownik i pasjonat podczas wspólnych treningów na obozach KSW KYOKUSHIN oraz pomagał w przygotowaniach kondycyjnych zawodników do Mistrzostw Świata. Z przyjemnością obserwowaliśmy jego zaangażowanie w projekt fundacji "Mistrza nie zatrzymasz - sportowcy dzieciom" oraz podczas gali KYOKUSHIN CUP.

Uczestnikami "Celebrity Splash" są znane polskie gwiazdy: aktorzy, sportowcy, piosenkarki, modelki i dziennikarki. Gwiazdy skaczą do wody z trampolin o różnych wysokościach, a podczas lotu do wody wykonują rozmaite akrobacje. Najniższa trampolina ma 3 metry, skoki z wieży odbywają się z wysokości 5m, 7,5m oraz stanowiąca największe wyzwanie wieża 10 metrowa. Obok Tomka w "Celebrity Splash" występują min.: Ilona Felicjańska, Maciej Dowbor, Przemysław Saleta, Piotr Świerczewski, Andrzej Szczęsny, Andrzej Supron i Bilguun Ariunbaatar.

Trzymamy kciuki za Tomka - przedstawiciela Karate Kyokushin.
Odcinek NA ŻYWO z udziałem Tomka w najbliższą sobotę 28 marca w TV POLSAT o godz. 20.00

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z przygotowań na Facebook'u/Tomasz Puzon


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN