10 MEDALI W MIŃSKU MAZOWIECKIM
15-03-2015


14 marca w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej Mazowieckiej Ligi Karate, w którym wzięło udział 120 zawodników. Zawody były przeprowadzone dla dzieci w wieku 8-11 lat. Najmocniej obsadzone były kategorie wagowe najstarszych dzieci urodzonych w 2004 roku, gdzie uczestnicy aby dojść do finału musieli stoczyć cztery walki.

Najmłodsza reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła 10 medali co w klasyfikacji drużynowej dało trzecie miejsce. Złote medale wywalczyli Mateusz Kornacki i Bartek Jurczak, którzy w drodze do zwycięstwa pokonali zawodników z Warszawy, Radzymina i Ostrołęki.

Słowa uznania należą się srebrnym medalistom: Gabrysi Majewskiej i Kubie Malinowskiemu. Trzecie miejsca zajęli: Wiktoria Kornacka, Ania Stankiewicz, Kacper Dąbrowski i Olek Skonieczny.

Godna uwagi jest postawa Kuby Brzezik, który po niepowodzeniach w poprzednich zawodach, zwiększył zaangażowanie na treningach i ponownie podjął wyzwanie kolejnej turniejowej rywalizacji tym razem zdobywając drugie miejsce.

Na wyróżnienie zasługują Bartek Kazimierczak i Bruno Wiszniewski, którym niestety nie udało się wejść do strefy medalowej, ale w wymagającej i stojącej na wysokim poziomie konkurencji kata awansowali do tury finałowej.


Mimo porażek z dobrej strony pokazali się: Wojtek Fijałkowski i Szymon Gastoł. Chłopcy w rundzie eliminacyjnej postawili wysoko poprzeczkę w dwurundowych pojedynkach przeciwnikom z Otwocka i Warszawy.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN