12 MEDALI NA MISTRZOSTWACH MAZOWSZA
23-02-2015

21 lutego w Lesznowoli zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 147 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z 12 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 12 medali, co w klasyfikacji drużynowej dało trzecie miejsce.

Tytuły mistrzów Mazowsza w konkurencji walk kumite wywalczyli: Agnieszka Kulczycka, Kuba Nejfeld, Karol Burzyk i Hubert Szulim. Wice mistrzami Mazowsza zostali: Michał Pazio i Damian Cholewicki, a brązowe medale zdobyli: Aleksandra Miętus, Damian Dorosiński, Radek Bruszewski i Krystian Tyszko.

Doskonale spisał się Hubert Szulim, który z wyraźną przewagą pokonał kolejno zawodników z Konstancina, Ostrołęki i Radzymina. Na wyróżnienie zasługuje Karol Burzyk, który zdobył dodatkowo trzecie miejsce w wymagającej konkurencji technicznej - kata juniorów oraz Radek Bruszewski - debiutant w walkach mocnego kontaktu, który jako początkujący podczas walk z utytułowanymi przeciwnikami nie odpuszczał pola walki nawet na krok i pokazał ogromnego ducha walki.

Najtrudniejsze i bardzo zacięte walki turniejowe w kategorii lekkiej kadetów stoczyli: Norbert Szostakowski, Karol Narożniak i Michał Pazio, którzy w najliczniejszych kategoriach postawili wysokie wymagania przeciwnikom z Piaseczna, Warszawy i Ciechanowa. W turnieju wzięli udział także: Szymon Zawadzki, Piotr Jodda, Paweł Kowalczyk. Chłopcy stoczyli w turnieju wyrównane pojedynki, ale niestety musieli uznać wyższość swoich przeciwników.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN