16 MEDALI KSW KYOKUSHIN W JÓZEFOWIE
12-11-2014


8 listopada odbył się piętnasty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, w którym wzięło udział 360 zawodników z 28 klubów. Jak zwykle turniej był bardzo mocno obsadzony w wielu kategoriach, a najliczniejsze kategorie i najsilniejsza rywalizacja była wśród dzieci w wieku 7 - 12 lat. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN walczyli bardzo dzielnie, co w ostateczności dało 16 miejsc medalowych tego dnia i czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Triumfatorami swoich kategorii zostali: Gabrysia Majewska, Karol Burzyk, Jakub Nejfeld i Michał Pazio, którzy swoje zacięte i zwycięskie walki toczyli z zawodnikami z Ciechanowa, Bielsko Białej, Olsztyna, Broku, Ostrołęki i Warszawy.

Najtrudniejsze walki w turnieju przeszedł Kajetan Baran, który w początkowych rundach eliminacyjnych trafił na bardzo silnych i dynamicznych przeciwników z Józefowa i Augustowa. Kajtek podczas walk doskonale wykorzystywał swoje atuty, a do tego nie ustępował ani na krok pola walki swoim rywalom i właśnie to ten element zadecydował o srebrnym medalu w tym turnieju. Dobrze spisali się: Wiktoria Kornacka, Agnieszka Kulczycka, Kuba Kostrzewski, Karol Narożniak, Piotr Jodda i Mateusz Kornacki, którzy zajęli drugie miejsca.

Brązowe medale zdobyli: Janek Skrzeczkowski, Hubert Szulim, Michał Mroziński i Łukasz Zach. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się: Szymon Gastoł. Na wyróżnienie zasługują: Maja Rauszer, Szymon Zawadzki, Krzysztof Żelazo oraz Krystian Tyszko, którzy wygrali swoje pierwsze trudne walki. Niestety w kolejnych rundach nieznacznie przegrali z zawodnikami z Łomży, Augustowa oraz Krosna, i nie udało im się zająć miejsca na podium.

Uznanie należy się najmłodszym uczestnikom – Kamil Sulej, Bartek Jurczak, Bartek Osiej, Adam Deptuła, Marek Ziębiński, Martyna i Michał Ufnal – debiutantom w pełno kontaktowych turniejach ogólnopolskich, ponieważ odważnie podjęli trudy przygotowań i rywalizacji w silnie obsadzonych zawodach.


powrót do listy...

 

 

FOTO RELACJE
 

 

 
© KSW KYOKUSHIN